Dodano: 2025-10-30, ostatnia zmiana: 2026-01-12

Na sprzedaż - piękne działki budowlane w Mieroszynie

Mieroszyno

Cena
169 000 PLN

Szczegóły oferty

Cena 169 000 PLN
Cena/m2 169 PLN
Rodzaj grunt
Przeznaczenie budowlany, budowlany jednorodzinny
Powierzchnia działki 1001 m2
Ogrodzenie brak

Opis nieruchomości

Na sprzedaż - piękna działka budowlana w Mieroszynie (gmina Puck) - nr 665/23

Oferuję urokliwą działkę budowlaną nr 665/23, położoną w malowniczej miejscowości Mieroszyno, w gminie Puck, o powierzchni 1001 m2.

Działka posiada wydane warunki zabudowy na budowę domu jednorodzinnego wraz z urządzeniami budowlanymi, co oznacza, że można od razu przystąpić do przygotowania projektu i rozpocząć budowę.

Teren jest płaski, suchy i ma regularny kształt, dzięki czemu jest bardzo funkcjonalny i łatwy do zagospodarowania.

Działka znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, w otoczeniu nowych domów jednorodzinnych oraz terenów rekreacyjnych. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, prywatność i kontakt z naturą.

W kilka minut samochodem można dotrzeć nad morze - blisko znajdują się Rewa, Jastrzębia Góra i Karwia. Do Pucka dojedziesz w ok. 10 minut, a do Władysławowa w niespełna kwadrans.

W miejscowości dostępna jest pełna podstawowa infrastruktura - sklepy, szkoła oraz przystanki komunikacji publicznej.

Dostępne media:
sieć wodociągowa - ok. 100 m,
sieć elektryczna - ok. 100 m,
kanalizacja sanitarna - ok. 170 m.

Działka ma bezpośredni dostęp do drogi gminnej, co gwarantuje wygodny dojazd o każdej porze roku.

Najważniejsze informacje z decyzji o warunkach zabudowy:

przeznaczenie terenu:

zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna,

dopuszczalna wysokość budynku: do 9 m,

liczba kondygnacji: do 2 kondygnacji nadziemnych,

dach: dwuspadowy, kąt nachylenia od 30-45.