Dodano: 2026-04-16, ostatnia zmiana: 2026-05-12

Przestronne 3 pokoje w Redzie | wysoki parter | idealne dla rodziny

Reda

Cena
629 000 PLN

Szczegóły oferty

Cena 629 000 PLN
Cena/m2 9 403 PLN
Rodzaj mieszkanie
Stan dobry
Materiał płyta
Powierzchnia 66.89 m2
Media woda, prąd, gaz, kanalizacja
Ogrzewanie miejskie
Ilość pokoi 3
Okna plastikowe
Ilość kondygnacji 5
Rok budowy 1980
Garaż brak

Opis nieruchomości

Przestronne 3 pokoje w Redzie wysoki parter idealne dla rodziny

Opis nieruchomości:
Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66,89 m2, położone na wysokim parterze w bloku w Redzie przy ulicy Łąkowej.

Lokal składa się z czterech ustawnych pokoi, co daje szerokie możliwości aranżacyjne - idealnie sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem.

Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym, zadbane i gotowe do wprowadzenia bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych.

Do nieruchomości przynależy również piwnica o powierzchni 4,82 m2, co stanowi dodatkową przestrzeń do przechowywania.

Atutem jest spółdzielczo-własnościowa forma własności bez założonej księgi wieczystej, co umożliwia zakup przez cudzoziemców bez konieczności uzyskiwania zgody Ministerstwa.

Wysoki parter zapewnia komfort użytkowania, wygodny dostęp oraz większe poczucie prywatności niż standardowy parter.

Opis lokalizacji:
Nieruchomość położona jest w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Redy, przy ul. Łąkowej.

W najbliższym otoczeniu znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, szkoły oraz przedszkola, co znacząco ułatwia codzienne funkcjonowanie.

Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do komunikacji miejskiej oraz dogodny dojazd do Trójmiasta, co czyni ją atrakcyjną zarówno dla osób pracujących w okolicy, jak i dojeżdżających.